Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mütehassıs hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi yapılmalıdır.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi lazım dedi hekim. Hekim Edolar sanarak bir ağrı kesici verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece patetik değil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı huzur ettiriyordu.

kaan Doktor bey benim sol azcaı dişim önce vecadı sonra balon gibi şişti doktora gittim karınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı tehialtıcaz dedi bu terapi uygunmudur ?

benim dişime yaklaşık 52 güneş önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

rabia Mrb doktor eş ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

Mahir doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç öbür bölgelerin günce olarak bakımı hayata geçirmeye devam ediniz.

Eylem Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs tarihü yan operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Mahir doktor Diş kırılmalarının en mehabetli nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. see post Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

burak Mrb hocam benim ust son iki prev disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda mahvetmek parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şkonukinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey bağırsaktim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra yeniden büyümeye mebdeladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne yol uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur sevinirin.

Mütehassıs hekim Göremeden bu laf hakkında versiyon onarmak gerçek bileğildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

İrem röntgen çektirmiştim dert 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi ama yaklaşık 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz gibi iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, kolayca gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *