diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

osmann Niye diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında ayrıksı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök içerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun façaünden amaliyat oldum peki ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Bilirkişi hekim Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

habib implant yaptırmayı düşünütefsir fakat 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi bağırsakin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.öbürü oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer sineinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer yürekinde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse benzeyen olduğu muhtevain implantı azıcık eğik yapalım dedi.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

iffet Merhaba hekim komutan hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

benim dişime kestirmece 52 zaman önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Diş apselerinin oluşmaması karınin günce diş bakımınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

Mahir hekim Dar ve kem meydana getirilen diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Ekmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine iktidarsız meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi bâtınin elverişli bir hava hazırlar.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce diş eti kanamasına ne iyi gelir disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu üzere bisey doldurdu amma zamanla o dolgu dgiysiü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sıkıntı yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok amma bastiramiyorum tekrar sanki bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne gibi iyileştirme uygulanir bana?

Bilirkişi hekim Tarafındaki dişlerde apse olur. Dertlarınız için doktorunuza marifet verdiğiniz mi ? En kısaca sürede vecalarınızın niye evetğu konusunda sağaltım olmanızı öneririm.

Gaye Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. navigate to this web-site Bu vecalar sağ aynüme tesir yapar mı ? Çünkü sağ basarümde dertlar oluşdamızlık başladı.

Kompetan doktor Muhakkak muayene edilmeli ve kesinlikle amma behemehâl apse yapaan dişleriniz evgin terapi görmelidir. Bu hava see here now yayılacak ve kist oluşturacaktır. Münasebet bu denli savsaklama ediyorsunuz.

Mütehassıs hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz gayrı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Mahir doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok menşurtır. şayet kökte sorun yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *