Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

Mahir hekim Yalvarış ederim geçmiş olsun.. Vecalarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Bilirkişi hekim Yeniden bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

funda İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu kalıp da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Spesiyalist hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik çarelarınızı kullanmaya devam ediniz.

iffet Selam doktor satma hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

benim dişime kestirmece 52 sıra önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Mütehassıs hekim Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an geçmiş tedavisinin binalması gerekir.

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yer asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sıkıntı yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim ferdası gun hic bir dava yokken gece bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde agri olustu hic pop over here bir dem ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

Mahir doktor Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde bile kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Hazal https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ Doktor koca merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine kafaladık fakat sağlıksız kaldı.

gördum ne ola agâh her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne reçete uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne kabil yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Spesiyalist hekim Esasen bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli sonuçlanacaksa bekleyin lakin bunu uzatmayın..

Diş kökünde oluşan apseler bâtınin umumiyetle kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Fakat redirected here bu anlayışin uzmanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *