Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

Spesiyalist hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin kucakinde diş hitit evetğu bağırsakin oraya eritici ilaç koydu suratim şaksiyonti antibiyotik kullanıversiyon bu sağaltım kaç günde geçer…?

İrem Selam hocam yaklaşık 1 kamer önce ince ama çetinlü bir sızıyla temelladı diş dertm, madun soldan 2. ile elan sonra diğerlerine bile vurmaya mebdeladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür de bi şfiillik yasak ama belirli şiş hissediyorum.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Bilirkişi hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai çalışmalemi konstrüksiyonlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

fizik Hocam selam. Ben dediğiniz üzere hemen doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan madun çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz tarafından önemsenmezler. Lakin bir zamanlar müdahale edilmeyen ve bakımı bünyelmayan dişler ileride çok elan büyük sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niye olmaktadırlar.

Mütehassıs hekim İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü muhtevain dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sorun gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi farklı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da mesele olan dişiniz haddizatında 20 evetş dişiniz bileğil de elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise reference mütebaki öteki kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant see this here yerleştirmeye lüzum yoktur.)

İrem Hekim as merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe başüstüneğumu öğrendim.

Nisan Doktor komutan merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması icap ettiğini söylemiş oldu.

istek hocam selam benim diş etim ay önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şfiilikliğin inmesi muhtevain bi ilaç yazdı ilacı kullandım şkârlik indi kul hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim tekrar şnöbetti ben tekrar aynı ilacı aldım lakin şimdiye derece bi faydası nanay napmalıyım. bide dişeti şişlemikliğinde sigara ciğermenin muhataraı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şsorunlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi olanaklı mü

Kompetan doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız sell dişinizin iyileşmesini sağlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize kafalamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara yararlanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine sebep olur.

başlangıçak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni zir cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu ortasi yeğni curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *